polityka ciasteczek

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

nauczyciele dochodzący

Nauczyciele Radiobudy zatrudnieni w niepełnym wymiarze godzin w całej jej historii


Andruszczak Hipolit mgr inż. radiotechnika
Antkowiak Zdzisław zajęcia pozajekcyjne
Bańkowski Bohdan inż. zawody mechaniczne
Bergner Norbert inż. urządzenia nadawcze, pomiary
Białek Henryk warsztaty mechaniczne
Bień Zdzisław inż. zawody mechaniczne
Bienias Stanisław zawody mechaniczne
Bieniek Stefan inż. urządzenia radiowe
Bilińska Iwona mgr chemia
Błasiak Elżbieta mgr j .francuski
Boniecka Lidia wychowawca internatu
Bromirski Stanisław inż. zawody mechaniczne
Bulicz Łucja mgr chemia
Budniak Edward elektronik
Burzyński Adam mgr inż. eletrotechnika
Chałupka Krzysztof mgr fizyka
Charkiewicz Mikołaj inż. teletechnika
Chłond Jan mgr inż. elektronik
Chodorowski Zygmunt mgr inż. miernictwo
Chołoiowicz Aleksander mgr inż. elektronik
Chwastek Adolf inż. warsztaty mechaniczne
Cieplik Stanisław inż. j- angielski
Ciesielski Ryszard instruktor p.n.z.
Ciołek Piotr inż. miernictwo
Czado Henryk mgr inż. pomiary
Dadyński Jan inż. radiotechnika
Dąbrowska Zofia mgr wychowawca internatu
Dobek Edward mgr inż. materiałoznawstwo
Dubiel Zbigniew mgr inż. urządzenia radiowe
Duda Grażyna mgr wychowawca internatu
Dzieżak Stanisław warsztaty mechaniczne
Engelking Jan mgr elektronik
Falkiewicz Kazimierz inż. pomiary i telewizja
Fitał Aleksander mgr inż. telewizja
Flajs Bela mgr inż. miernictwo
Fuchs Eugeniusz inż. telewizja
Fydrych Jerzy mgr plastyka
Gajdek Juliusz warsztay radiowe
Gallas Alfred inż. zawody mechaniczne
Gasiewicz Antoni wychowawca internatu
Goldman Adam inż. pomiary
Głęba Aniela j. rosyjski
Góral Stanisław warsztaty radiowe
Góralczyk Władysław inż. eletrotechnika
Grobelny Ryszard mgr inż. pomiary
Grzegorzewicz Bolesław mgr inż. radiotechnika
Gustak Franciszek warsztaty mechaniczne
Halikowski Jan mgr PR, wych. intern.
Haupt Kazimierz mgr inż. eletrotechnika
Helwing Teresa mgr inż. pomiary
Hudziak Franciszek pomiary
Idzik Marek mgr inż. miernictwo
Iwachów Mieczysław instruktor p.n.z.
Iwaszkiewicz Zygmunt dr ekonomika
Jarząbek Józef inż. zawody mechaniczne
Judziński Bronisław mgr propedeutyka
Kaczmarek Mieczysław inż. radiotechnika
Kalinowska Krystyna mgr higiena
Kamiński Mikołaj inż. rysunek techniczny
Karge Andrzej inż. radiotechnika
Kasperek - Cegiełka Iwona mgr wychowawca internatu
Kiesewetter Tadeusz inż. radiotechnika
Klieman Zenon inż. eletrotechnika
Klima August mgr inż. zawody mechaniczne
Klimecki Wiesław mgr j. polski
Klockowski Jan inż. elektronik i pomiary
Kmiecik Maciej mgr inż. urządzenia radiowe
Kogut Renata mgr chemia
Kolasko Antoni mgr inż. urządzenia radiowe
Koza Maria mgr j. polski
Kozak Mieczysław mgr inż. urządzenia radiowe
Kozaczuk Elżbieta mgr przedmioty ogólnokształcące
Krakowiak Józef eletrotechnika
Kryg Mieczysław inż. radiotechnika
Krzyżanowski Ryszard inż. radiotechnika
Kuceła Bogdan zajęcia pozalekcyjne
Konopacka Janina inż. eletrotechnika
Kudyba Władysław mgr inż. części maszyn
Kuś Bożena mgr przedmioty ogólnokształcące
Kuśmider Stefan inż. zawody mechaniczne
Kuleta Danuta wychowawca internatu
Kwaśnik Franciszek inż. radiotechnika
Lewi Kazimierz inż. zawody mechaniczne
Lipnicki Józef mgr inż. pomiary
Lisek Stanisław warsztaty mechaniczne
Litwicki Andrzej mgr inż. elektronika
Lonc Marek mgr inż. elektronika
Ludwiczak Henryk warsztaty mechaniczne
Łapkowski Ryszard warsztaty mechaniczne
Łagiewski Stanisław warsztaty mechaniczne
Łysenko Aleksander mgr świetlica
Łysenko Roman mgr kursy samochodowe
Madczak Jacek wychowawca internatu.
Madera Józef mgr inż. telewizja
Malikowski Kazimierz inż. chemia
Malitowski Jerzy instruktor p.n.z.
Margos Rudolf mgr inż. telewizja
Markiewicz Bogusław mgr inż. elektronik
Markocki Jan mgr religia
Matias Gustaw inż. teletechnika
Matras Jerzy dr inż. telewizja
Michalski Tomasz mgr religia
Michniacka Anna mgr historia
Miazga Ryszard mgr inż. urządzenia radiowe, telewizja
Midera Mikołaj mgr inż. urządzenia radiowe, telewizja
Miłkowska Maria inż. teletechnika
Misiak Aleksander warsztaty mechaniczne
Mleczko Wiesława mgr j. rosyjski
Motak Edward inż. urządzenia zasilające
Morawski Jan warsztaty radiowe
Markowska Kazimiera mgr j. polski
Mrożkiewicz Antoni inż. chemia
Nieplowicz Stanisław mgr inż. urządzenia odbiorcze
Nieroda Ewa mgr matematyka
Nikiel Franciszek mgr inż. obróbka skrawaniem
Nowak Eugeniusz mgr inż. zawody mechaniczne
Nowak Jadwiga mgr inż. elektronika
Nowak Kazimierz mgr inż. elektronika
Nowicki Stefan mgr inż. elektronika
Orłowski Kazimierz inż. eletrotechnika
Ostrowski Władysław mgr przysposobienie obronne
Ozga Edward inż. zawody mechaniczne
Palimąka Krzysztof mgr historia, wychowawca internatu
Paniak Franciszek matematyka
Parys Tadeusz mgr inż. radiotechnika
Patrzykąt Czesław inż. części maszyn
Patrzykąt Gabriel inż. zawody mechaniczne
Pawlik Franciszek inż. zawody mechaniczne
Piech Adam inż. racownia techniczna
Piechowiak Bogdan eletrotechnika
Pietrzak Zbigniew warsztaty radiowe
Pisarewicz Wiktor warsztaty radiowe
Poniewierski Kazimierz inż. eletrotechnika
Powszek Bronisław inż. zawody mechaniczne
Pronobis Bogdan mgr inż. elektronika
Przydacz Wacław inż. zawody mechaniczne
Ratuszniak Joanna mgr biologia
Rola Józef mgr inż. elektronika
Resler Józef mgr inż. elektronika
Sadowska Maria mgr inż. elektronika
Sadowski Stanisław mgr inż. radiotechnika
Siwka Gerard inż. miernictwo
Smolak Czesław mgr inż. elektronika
Smolarz Katarzyna mgr j.angielski
Smyrek Bernard mgr inż. elektronika
Smyrek Edward warsztaty mechaniczne
Sobczuk Jarosław warsztaty radiowe
Sobkowiak Lucjan mgr inż. technologia
Soczyński Andrzej mgr inż. rysunek techniczny
Soplica Wanda mgr chemia
Stachowska-Nęcka Stanisława warsztaty mechaniczne
Stal Ryszard warsztaty mechaniczne
Stebcl Manfred mgr inż. elektronika
Stege Agnieszka mgr geografia
Stelmach Ryszard dr inż. miernictwo
Szlachetko Franciszek inż. pomiary
Szczerba-Jasińska Pelagia mgr j. polski
Szczukiecki Zdzisław warsztaty radiowe
Sztabiński Henryk warsztaty radiowe
Szumin Wiktor mgr inż. zawody mechaniczne
Tabisz Grzegorz inż. warsztaty mechaniczne
Tatarczyk Henryk inż. pomiary
Tomaszewski Stefan mgr inż. elektronika
Twórz Piotr mgr inż. urządzenia radiowe
Tyburkiewicz Czesław inż. elektrotechnika
Wajntraub Majer mgr inż. elektronika
Wieczorek Joachim technologia
Węgiel Teofil inż. radiotechnika
Wiecha Zdzisław mgr inż. elektronika
Wieczorek Włodzimierz inż. radiotechnika
Więcek Edward inż. eletrotechnika
Winiarz Władysław mgr inż. zawody mechaniczne
Woźniak Adam mgr religia
Wurinaris Jan mgr wychowanie fizyczne
Wurm Henryk mgr inż. miernictwo
Wyrodek-Makarewicz Antoni mgr inż. pomiary
Zając Jan warsztaty radiowe
Zając Tomasz mgr religia
Zajdel Mieczysław mgr fizyka
Zalewski Marian mgr fizyka
Zielniewicz-Ryglicka Janina wydział zaoczny
Zmonarski Ryszard inż. pomiary
Zubrzycki Marian mgr elektronika
Zych Elżbieta mgr biologia
Żarkiewicz Ryszard dr. inż. elektronika
Żyto Kazimierz mgr inż. telewizja